Details
- GPX track
- not yet available
- date
- 24 April 2027
- start
- 09:00
- finish
- 22:30 (13:30)
- distance
- 200km
- sign-up
-
0/115 sign-ups
until 21 April @ 23:45
sign up now! - organiser
-
Jo Henrich
heerlen@randonneurs.nl - start location
-
SnowWorld Landgraaf
Witte Wereld 1
6372 VG Landgraaf + Google Maps
Landgraaf: Drie Landen
-
- GPX track
- not yet available
- date
- 24 April 2027
- start
- 09:00
- finish
- 22:30 (13:30)
- distance
- 200km
- sign-up
-
0/115 sign-ups
until 21 April @ 23:45
sign up now! - organiser
-
Jo Henrich
heerlen@randonneurs.nl - start location
-
SnowWorld Landgraaf
Witte Wereld 1
6372 VG Landgraaf + Google Maps
-
Wegens de positieve reacties welke wij na de vorige edities hebben ontvangen over de schoonheid van deze tocht hebben wij besloten deze ook in 2027 te organiseren. Ook nu hebben we voor een datum in het voorjaar gekozen om ook in een ander jaargetijde van de natuur in de gebieden Zuid-Limburg de Ardennen en het mooie Eifel gebied te kunnen genieten.
De aanloop zal rustig verlopen om via Valkenburg en Maastricht via Eijsden de uitlopers van de Ardennen om u voor te bereiden op de schitterende hellingen in de Eifel maar eerst even een stempel halen van het PNB in Mesch.
Nu via Val Dieux, Clermond, Dolhain ri Eupen om nu langs de Wesertalsperre het plaatsje Mutzenich het hoogste punt van de tocht -584 mtr- zult bereiken. In het voorjaar kan het hier nog best wel koud zijn dus denk eventueel aan warme kleding. Nu afdalen naar het schilderachtige Monschau, waar een vrije controle is dus een foto maken ter bewijs, de bekendste plaats in de Eifel, wat overigens het zuidelijkste punt van de tocht is. Vervolgens via Simmerath, Schmidt naar Bruck waar we door omstandigheden niet naar Nideggen zullen gaan maar via Zerkall naar Obermaubach. Hier dient u bij Cafe Flink waar u wederom een controlestempel moet halen. Om nu via Untermaubach, Langewehe en Geilenkirchen, voor de laatste controlestempel langs de Wurm weer richting Zuid-Limburg te rijden.Met een Velomobiel is het niet aan te raden om door het centrum van Monschau te rijden vandaar een omleiding vanaf de rotonde B258. Er is namelijk vanuit het centrum van Monschau een zeer steile klim over kasseien. De keuze is natuurlijk voor de rijder zelf.
Parkeren SnowWorld betaald met bewaking. Parkeren 200 mtr doorrijden langs de trappen gratis maar niet bewaakt bij Overste Hof
Veel plezier namens de organisatie.
-
You have to log in / register to the website first (free) before you can sign up for a brevet.