Inloggen of aanmelden

Om je online voor een brevet te kunnen inschrijven moet je een account op de website hebben. Dit is gratis.

We sturen een link waarmee je je account kunt aanmaken naar het e-mailadres dat je opgeeft. Deze link is een uur geldig. Hou ook je spamfolder in de gaten en/of voeg *@randonneurs.nl toe als vertrouwde afzenders.

We sturen een link naar het opgegeven e-mailadres waarmee je een nieuw wachtwoord kunt instellen. Deze link is een uur geldig. Hou ook je spamfolder in de gaten en/of voeg *@randonneurs.nl toe als vertrouwde afzenders.


alternatief: inloggen via Strava

connect with strava
Oostvaardersplassen - Randonneurs NL

Einzelheiten

GPX track
och nicht verfügbar
Datum
13 Juni 2020
start
09:00
ende
05:00 (20:00)
Distanz
300km
anmeldung
event-view.details.registration.closed
Veranstalter
Gert Beumer
boekelo@randonneurs.nl
Startort
Cafe De Buren
Beckumerstraat 2
7548 BG Boekelo
+ Google Maps

Boekelo: Oostvaardersplassen

  • GPX track
    och nicht verfügbar
    Datum
    13 Juni 2020
    start
    09:00
    ende
    05:00 (20:00)
    Distanz
    300km
    anmeldung
    event-view.details.registration.closed
    Veranstalter
    Gert Beumer
    boekelo@randonneurs.nl
    Startort
    Cafe De Buren
    Beckumerstraat 2
    7548 BG Boekelo
    + Google Maps
  • Nederland heeft een zeer groot scale aan landschappen te bieden. Dat is het centrale idee achter dit brevet. Vanuit Boekelo gaan we via het Twenste cultuurlandschap naar het westen. Bij Deventer maakt het coulisselandschap plaats voor rivieren en dijken. Na een kort stukje over de dijk duiken we echter uiterwaarden in. Na Vaassen maakt gaan de akkers over in bossen. Dat de bossen de glooiingen in het landschap aan het oog onttrekken neemt niet weg dat het vlakke wat het grootste deel van deze route zal kenmerken onderbreekt. Harderwijk zorgt dat de overgang naar de polder niet al te plots is. Nu zullen vele kilometers rechtdoor volgen. Links de bloemen velden, later de Oostvaardersplassen. Wanneer we de polder verlaten zullen we via de Veluwe richting de Posbank gaan. Hier zullen de enige echte klimmetjes zich laten zien. Met een prachtige afdaling verlaten we ook de wouden en gaan we weer door de uiterwaarden richting Zutphen, waar we de IJsel over zullen steken. Vlak na de Ijssel is de laatste controle. Via de achterhoek zullen we weer terugkeren in Boekelo.

    Let op niet parkeren in de Beckumerstraat!

    LET OP:

    Snelweg A35 drie weekenden (deels) dicht door werkzaamheden. Dit gaat gebeuren tussen 8 maart en 26 maart.

    https://www.tubantia.nl/hengelo/snelweg-a35-drie-weekenden-op-slot-door-werkzaamheden~a195077b/